Специјалистичка амбуланта Службе за интерну медицину

РАДНО ВРЕМЕ ЛЕКАРА У ОДСЕКУ ЗА СПЕЦИЈАЛИСТИЧКО-КОНСУЛТАТИВНУ ДЕЛАТНОСТ
месец ОКТОБАР
 2020. године.

Понедељак, среда, четвртак, петак од 07h до 14:30h.
Уторак од 07h до 20h.


ПОНЕДЕЉАК
08:00 -11:00
др Владимир Цолић (218) - не ради 15.10.
др Миодраг Миладиновић (219)

11:00 - 14:00
др Томислав Тасић (225) 
др Сузана Милутиновић (224) - не ради 05.10. и 12.10.

УТОРАК
08:00 - 11:00

др Саша Гргов (225) 
др Александар Станковић (ХИСПА)
др Драган Стојановић (217) - годишњи одмор од 15.10.-31.10.
др Бобан Цветковић (221) - годишњи одмор  од 01.10.-18.10.
др Гордана Милошевић

11:00 -14:00 
др Снежана Стојановић (218) 
др Гордана Младеновић - Марковић (224)

СРЕДА 
08:00 -11:00

др Небојша Красић (218)
др Габријела Стојковић (219)
др Марко Милентијевић (218) - не ради 14, 21, 29.10.

11:00 - 14:00
др Маја Јовић (225) - не ради 07.10. и 14.10.
др Оливера Божић (224) - не ради 07.10.


ЧЕТВРТАК
08:00 - 11:00

др Миомир Стојановић (225) 
др Никола Кулић (224) 
др Јелена Стоичић (218) - не ради 15.10.

11:00 - 14:00
др Ивица Николић (218) 
др Горан Стојиљковић (219) 

ПЕТАК
08:00 - 11:00

др Динка Деспотовић (225) 
др Дејан Ђокић (218) 
11:00 - 14:00
др Милан Живковић (218) 
др Евица Симоновић (217) 

Специјалистичка амбуланта Службе за пнеумофтизиологију

МАРТ 2020.
02.03.2020.  др Драган Јовановић
04.03.2020.  др Марина Ђорђевић Јовановић
09.03.2020.  др Сунчица Младенов
10.03.2020.  др Весна Миљковић
11.03.2020.  др Марина Ђорђевић Јовановић
12.03.2020  др Радивоје Стајић
13.03.2020.  др Весна Милосављевић
23.03.2020.  др Сунчица Младенов
24.03.2020.  др Весна Миљковић
26.03.2020.  др Радивоје Стајић
27.03.2020.  др Весна Милосављевић
 
Сваког радног дана у АТД-у раде:
др Драган Рашић

др Драгана Стефановић
др Дивна Маринковић

Специјалистичка амбуланта Службе за нефрологију са центром за дијализу

ОКТОБАР 2020.
01.10.2020.  др С. Давинић
02.10.2020.  др М. Соколовић
05.10.2020.  др С. Станковић
06.10.2020.  др С. Стојановић
07.10.2020.  др М. Прокоповић
08.10.2020.  др С. Давинић
09.10.2020.  др М. Соколовић
12.10.2020.  др М. Прокоповић
13.10.2020.  др С. Стојановић
14.10.2020.
15.10.2020.
 др М. Прокоповић
16.10.2020.  др М. Соколовић
19.10.2020.
20.10.2020.
 др С. Стојановић
21.10.2020.  др М. Прокоповић
22.10.2020.  др С. Давинић
23.10.2020.  др М. Соколовић
26.10.2020.  др С. Станковић
27.10.2020.  др С. Стојановић
28.10.2020.  др М. Прокоповић
29.10.2020.
30.10.2020.
 др М. Соколовић

Специјалистичка амбуланта Службе за неурологију

ОКТОБАР 2020.
Понедељак др Зоран Томић (годишњи одмор 01.10.-08.10.)
 Уторак  
др Ненад Здравковић
 
 Среда  
др Владан Маринковић

др Дејана Милојковић (годишњи одмор 22.10.-31.10.)
 
 Четвртак др Владан Симоновић (годишњи одмор 09.10.-18.10.)
др Нина Новаковић (годишњи одмор 05.10.-19-10.; 27. и 28.10.)
 Петак
 др Сунчица Митровић
 др Милена Ковић

 

Радно време у амбуланти преподне зависи од броја пацијената.
Амбуланта за когнитивне поремећаје ради четвртком од 11 часова.
Амбуланта за полинеуропатије ради петком од 11 часова.
Првих прегледа дневно је 8, а преглед траје 20 мин.
Време трајања другог прегледа, тј. контроле је 15 мин.

Специјалистичка амбуланта Службе за инфективне болести

МАРТ 2020.
02.03.2020.  др Душанка Живковић
03.03.2020.  др Божидар Миљковић
04.03.2020.  др Душанка Живковић
05.03.2020.  др Божидар Миљковић
06.03.2020.  др Душанка Живковић
09.03.2020.  др Властимир Ђокић
10.03.2020.  др Божидар Миљковић
11.03.2020.  др Душанка Живковић
12.03.2020.  др Властимир Ђокић
13.03.2020.  др Божидар Миљковић
16.03.2020.  др Душанка Живковић
17.03.2020.  др Божидар Миљковић
18.03.2020.  др Душанка Живковић
19.03.2020.  др Божидар Миљковић
20.03.2020.
27.03.2020.
 др Властимир Ђокић
23.03.2020.
25.03.2020.
 др Душанка Живковић
24.03.2020.
26.03.2020.
 др Божидар Миљковић
30.03.2020.  др Душанка Живковић
31.03.2020.  др Божидар Миљковић

Специјалистичка амбуланта Службе за општу хирургију

ОКТОБАР 2020.
01.10.2020.  прим др М. Стојановић
 др П. Перовић
02, 09 и 19.10.2020.  др В. Стојковић
05 и 27.10.2020.  др Н. Миљковић
06 и 26.10.2020.  др П. Лукић
07, 13 и 20.10.2020.  др Д. Јоцић
08, 15 и 30.10.2020.  др А. Стојановић
09 и 16.10.2020.  др И. Димитријевић
12.10.2020.  др А. Ивановић
14 и 29.10.2020.  др М. Димитријевић
21 и 28.10.2020.  др П. Перовић
22.10.2020.  др А. Ђорђевић
23.10.2020.  др Д. Станковић

Специјалистичка амбуланта Службе за ортопедију и трауматологију

ОКТОБАР 2020.
Радно време 8:00 – 12:30 часова

Понедељак

 др З.Кнежевић
 др М.Качаревић
 Уторак  др Б.Јовановић
 др З.Тодоровић
 Среда  др Г. Стојиљковић
 Четвртак  др С. Стаменковић
 др С. Николић
Петак  др З.Анђелковић
 др А.Рангелов 

Специјалистичка амбуланта Службе за урологију

ОКТОБАР 2020.
01.10.2020.  др Горан Луковић
02 и 28.10.2020.  др Срђан Штеровић
05.10.2020.  др Драган Јовановић
06.10.2020.  прим др Милан Петровић
07.10.2020.  др Небојша Прокоповић
08.10.2020.  др Горан Луковић
09.10.2020.  др Иван Стојановић
12.10.2020.  др Славољуб Младеновић
13.10.2020.  др Драган Јовановић
14.10.2020.  др Горан Луковић
15.10.2020.  др Иван Стојановић
16 и 20.10.2020.  др Небојша Прокоповић
19.10.2020.  прим др Милан Петровић
21.10.2020.  др Иван Стојановић
22.10.2020.  др Славољуб Младеновић
23.10.2020.  др Горан Луковић
26.10.2020.  др Драган Јовановић
27.10.2020.  прим др Милан Петровић
29.10.2020.  др Иван Стојановић
30.10.2020.  др Славољуб Младеновић

Специјалистичка амбуланта Службе за оториноларингологију са максилофацијалном хирургијом

ОКТОБАР 2020.
Рад у амбуланти почиње од 8:30 часова

01.10.2020.  др Соња Стаменковић
02.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
05.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
06.10.2020.  др Соња Стаменковић
07.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
08.10.2020.  др Соња Стаменковић
09.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
12.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
13.10.2020.  др Горица Стојановић
14.10.2020.  др Душан Стевановић
15.10.2020.  др Соња Стаменковић
16.10.2020.  др Ђокица Костић
19.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
20 и 27.10.2020.  др Горица Стојановић
21.10.2020.  др Ђокица Костић
22.10.2020.  др Соња Стаменковић
23.10.2020.  др Ђокица Костић
26.10.2020.  др Слободанка Гудељевић
28.10.2020.  др Ђокица Костић
29.10.2020.  др Соња Стаменковић
30.10.2020.  др Ђокица Костић

Специјалистичка амбуланта Службе за офталмологију

Рад у специјалистичкој амбуланти од 09 до 12h - ЈУН 2020.

ПОНЕДЕЉАК
др Д. Миљковић - ради 05, 12, 19, 26.10.2020.
др Д. Кулић - ради 05, 12, 19, 26.10.2020.

УТОРАК
др Д. Миљковић - ради 06, 13, 20, 27.10.2020.
др Д. Кулић - ради 06, 13, 20, 27.10.2020.

СРЕДА
др Д.Миљковић - ради 07, 14, 21, 28.10.2020.
др Н. Јелић-Илић - ради 07, 14, 21, 28.10.2020.

ЧЕТВРТАК
др Ј. Лазаревић - ради 01, 08, 15, 22, 29.10.2020.
др Д. Миљковић - ради 01, 08, 15, 22, 29.10.2020.
др В. Перуновић - ради 01, 08, 15, 22, 29.10.2020.

ПЕТАК
др Д.Миљковић - ради 02, 09, 16, 23, 30.10.2020.
др Ј. Лазаревић - ради 02, 09, 16, 23, 30.10.2020.

НАПОМЕНА: др Драгослава Миљковић ради у амбуланти од 07h до 15h.

Рад у кабинету за контактна сочива од 09 до 12h.
ПОНЕДЕЉАК: др В. Перуновић - ради 01, 08, 15, 22, 29.10.2020.

Рад у кабинету за страбизам од 09 до 12h.
ЧЕТВРТАК - др Н. Јелић  Илић -  ради 01, 08, 15, 22, 29.10.2020.

*** Рад систематских, периодичних прегледа, прегледа возача и хитних случајева обављаће др Драгослава Миљковић.

Специјалистичка амбуланта Службе за педијатрију

ОКТОБАР 2020.

ПУЛМОЛОШКА АМБУЛАНТА:
др Светлана Јовановић - 06.10.2020. - I смена
                                              12.10.2020. - I смена
                                              30.10.2020.


др Радосава Петровић -  05.10.2020.
                                             16.10.2020.
                                             22.10.2020.
                                             28.10.2020.
                                             29.10.2020.


НЕФРОЛОШКА АМБУЛАНТА:
др Ивана Јанковић -  01.10.2020. - I смена
                                      02.10.2020. - I смена
                                      09.10.2020. - I смена
                                      15.10.2020. - I смена
                                      21.10.2020.


ЕНДОКРИНОЛОШКА АМБУЛАНТА И ЕХО КАБИНЕТ:
др сци мед прим др Мирјана Миљковић - 01.10.2020.
                                                                           02.10.2020.
                                                                           08.10.2020.
                                                                           14.10.2020.

Специјалистичка амбуланта Службе за анестезиологију са реанимацијом

ОКТОБАР 2020.
01.10.2020.  др Никола Крстић
02.10.2020.  др Радомир Митић
05.10.2020.  др Марија Јовић
06.10.2020.  др Горан Ристић
07.10.2020.  др Светлана Миленковић
08.10.2020.  др Александра Јанковић
09.10.2020.  др Славица Савић
12.10.2020.  др Слободан Гавриловић
13.10.2020.  др Дејан Николић
14.10.2020.  др Војислав Поповић
15.10.2020.  др Радомир Митић
16.10.2020.  др Сузана Цветковић
19.10.2020.  др Марија Јовић
20.10.2020.  др Сузана Цветковић
21.10.2020.  др Александра Јанковић
22.10.2020.  др Предраг Станковић
23.10.2020.  др Славица Савић
26.10.2020.  др Зоран Маринковић
27.10.2020.  др Славица Савић
28.10.2020.  др Радомир Митић
29.10.2020.  др Никола Крстић
30.10.2020.  др Светлана Миленковић

Специјалистичка амбуланта одељења дерматовенерологије

ОКТОБАР 2020.
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
др
Саша Цветковић
1 1     1 1 1 1 1     2 2 2 2 2     1 1 1 1 1     1 1 1 1 1  
др Љубинка Сретић 1 1     2 2 2 2 2     1 1 1 1 1     1 1 1 1 1     2 2 2 2 2  
др Љубица Станишић 2 2     1 1 1 1 1     1 1 1 1 1     2 2 2 2 2     Го Го Го Го Го  
др
Сања
Тошковић
Бо Бо     Бо Бо Бо Бо Бо     Бо Бо Бо Бо Бо     Бо Бо Бо Бо Бо     Бо Бо Бо Бо Бо  
др Наталија Божић С   П   Е   Ц   И   Ј   А   Л   И   З   А   Ц   И   Ј   А    
др Војислав Митровић 1 1     1 1 1 1 1     1 1 1 1 1     1 1 1 1 1     1 1 1 1 1  

Специјалистичка амбуланта одељења онкологије

ОКТОБАР 2020.
Прва смена: 08-13 часова
ПЕРИОД
28.09.-02.10.
 
 05.10.-09.10. 12.10.-16.10. 19.10.-23.10. 26.10.-30.10.
ПОНЕДЕЉАК ПРВА СМЕНА:
прим др Секула Митић
др Јула Митић
др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Секула Митић
др Јула Митић др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Секула Митић
др Јула Митић
др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Секула Митић
др Јула Митић
др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Секула Митић
др Јула Митић
др Дубравка Стојановић
УТОРАК ПРВА СМЕНА:
прим др Горан Живковић
др Драган Сапунџић
ПРВА СМЕНА:
прим др Горан Живковић
прим др Драган Сапунџић
ПРВА СМЕНА:
прим др Горан Живковић
прим др Драган Сапунџић
ПРВА СМЕНА:
прим др Горан Живковић
прим др Драган Сапунџић
ПРВА СМЕНА:
прим др Горан Живковић
прим др Драган Сапунџић
СРЕДА ПРВА СМЕНА:
прим др Драган Сапунџић
др Зоран
Миловановић
ПРВА СМЕНА: прим др Драган Сапунџић
др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Драган Сапунџић
др Зоран Миловановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Драган Сапунџић
др Зоран Миловановић
ПРВА СМЕНА:
прим др Драган Сапунџић
др Зоран Миловановић
ЧЕТВРТАК ПРВА СМЕНА:
др Дубравка Стојановић
др Зоран Миловановић
ПРВА СМЕНА:
др Дубравка Стојановић
др Зоран Миловановић
ПРВА СМЕНА:
др Зоран Миловановић
др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА:
др Дубравка Стојановић
др Зоран Миловановић
ПРВА СМЕНА:
др Дубравка Стојановић
др Зоран Миловановић
ПЕТАК ПРВА СМЕНА:
др Зоран Миловановић
др Јула Митић
ПРВА СМЕНА: прим др Горан Живковић
др Јула Митић
ПРВА СМЕНА:
прим др Горан Живковић
др Дубравка Стојановић
ПРВА СМЕНА: 
др Зоран Миловановић
др Јула Митић
ПРВА СМЕНА:
др Зоран Миловановић
др Јула Митић
 

Специјалистичка амбуланта Службе за психијатрију

ОКТОБАР 2020.
  др Горан Тојага др Марина Димитријевић мр сци мед Татјана Јовановић др Драган Ђорђевић др Милан Трајковић др Јелена Мишић др Јована Живић
 ПОНЕДЕЉАК     09 - 11h 09 - 11h 09 - 11h    
 УТОРАК 09 - 11h 11 - 13h 09 - 11h       09 - 11h
СРЕДА   11 - 13h 09 - 11h     09 - 11h 09 - 11h
ЧЕТВРТАК     09 - 11h 09 - 11h 09 - 11h    
ПЕТАК 09 - 11h   09 - 11h     11 - 13h  

Специјалистичка амбуланта Службе за физикалну медицину и рехабилитацију

 МАРТ 2020.
 
         
 Прва смена
Од 9 до 13 часова
 Друга смена
Од 14 до 17 часова
Понедељак  
  др Весна Јовановић

  др Нинослав Гирић
 
  др Срђан Матић (Годишњи одмор од 02.03. до 31.03.)
  др Бранимир Раденковић
 Уторак  
  др Љубица Спасић
 
  др Срђан Матић (Годишњи одмор од 02.03. до 31.03.)
 
 др Весна Јовановић
 Среда   др Јасна Љубић (Годишњи одмор од 09.03. до 13.03.)
  др Љиљана Илић - Јовић 
  др Бојана Пешић
 Четвртак  
  др Бојана Пешић

  др Љубица Спасић
 
  др Јасна Љубић (Годишњи одмор од 09.03. до 13.03.)
  др Љиљана Илић - Јовић
 Петак   др Нинослав Гирић   др Бранимир Раденковић

Специјалистичка амбуланта Службе за продужену негу и лечење

ОКТОБАР 2020.
др Драган Стаменковић  02, 09, 16, 23 и 30.10.2020.
  др Славољуб Митов   07, 21 и 28.10.2020.